Lukáš Kopecký - trenér

Proč vznikl BBkruháč a co jsem zač ?

Já a sport...

Sportu se věnuji prakticky od malička, několik let jsem dělal orientační běh, poté mě uchvátila horská cyklistika, které jsem se také věnoval pár let. Vyzkoušel jsem i triatlon, fitness, ale v poslední době mě nejvíce zaujali kruhové tréninky, funkční trénink zaměřený na zdravotní stránku jedince, strečink a extrémní překážkové běhy.

Zkušenosti...

Na začátku roku 2019 jsem úspěšně složil akreditovanou zkoušku INSTRUKTOR FITNESS a v oblasti kondičního tréninku se nadále vzdělávám. Sám se účastním kruhových tréninků pod vedením zkušeného trenéra a rád bych své znalosti a zkušenosti předal dále.

duben 2019 - akreditovaný kurz FITNESS TRENÉR
                        Yoda institut, s.r.o.
listopad 2019 - TRX - osobní trenér (STC)
                           3D FITNESS s.r.o.
listopad 2019 - Intervalový a kruhový trénink
                           IQ pohyb s.r.o.
Mé služby...

Mimo skupinových hodin kondičního tréninku, provozuji také individuální tréninky ať už pro jednotlivce, či pro celé sportovní skupiny. U jednotlivců se zabývám aktivací HSS (hlubokého stabilizačního systému), diagnostikou pohybového aparátu a následném postavení tréninku. U sportovních skupin sestavím kondiční trénink, dle potřeb sportovního klubu či skupiny. 

leden 2020 - Vývojová kineziologie ve fitness
                       3D FITNESS s.r.o.
leden 2020 - Vývojová kineziologie ve fitness - core
                       3D FITNESS s.r.o.

U nás v Aši je spousta skupinových akcí především pro ženy, ovšem pro širokou veřejnost všech věkových kategorií a obou pohlaví zde něco chybí, rozhodl jsem se to změnit :)

Proč BBkruháč?