• Lukáš Kopecký

REZERVACE OD BŘEZNA ON-LINE

Vzhledem k množství papírování a neustálé nutnosti být na telefonu, jsem se rozhodl pro on-line rezervační systém, který jak mě tak i vám velice usnadní přihlašování a odhlašování na tréninky, více informací níže.


Každý měsíc 20. se v 17:00 spustí rezervace na BBkruháč na měsíc následující, všichni tedy budou mít stejnou šanci se přihlásit.


PŘIHLÁŠENÍ

Rezervovat si své místo budete moci na stránce - bbkruhac.zarezervujse.cz kde si vyberete datum tréninku a pak už jen stačí vyplnit základní údaje pro rezervaci.


Po registraci vám přijde na uvedený e-mail potvrzení rezervace a potřebné informace k tréninku. E-mail bude obsahovat i odkaz na případné odhlášení z tréninku.


ZRUŠENÍ REZERVACE - ODHLÁŠENÍ

Pokud se budete chtít z jakéhokoliv důvodu odhlásit, stačí kliknout na odkaz v potvrzovacím e-mailu a rezervace je zrušená. Odhlášení je nutné udělat nejpozději 3 hodiny před začátkem tréninku, později vám systém zrušení rezervace neumožní a bude vás to stát 1 trénink z permice nebo 90 Kč, nikdo přeci nechce blokovat místo náhradníkům.


HLÍDÁNÍ TRÉNINKŮ - UPOZORNĚNÍ

V den konání tréninku na který jste přihlášeni, vám ještě pro jistotu v dopoledních hodinách přijde e-mail s informací, že jste registrovaní, nemělo by se tedy stát, že byste na trénink zapomněli, anebo se nestihli včas odhlásit.


NÁHRADNÍCI

U každého termínu uvidíte kolik míst je ještě volných a pokud již bude plno, systém vás automaticky zařadí jako náhradníka. V tomto případě, když se místo uvolní, budete rovnou přihlášeni a přijde vám potvrzovací sms a e-mail, ve kterém opět bude možnost se odhlásit, když už nebudete moci přijít.


KAŽDÁ REZERVACE MÁ SVŮJ MAIL

Jediné úskalí rezervačního systému je to, že se na každý termín musíte přihlásit zvlášť, to znamená, že pokud chcete přijít na většinu tréninků, budete muset vytvořit na každý termín registraci zvlášť a také vám přijde ke každé rezervaci e-mail. Bohužel jsem nenašel rezervační systém, který by umožňoval registraci na více termínů najednou, respektive registraci na více termínů by vytvořit šlo, ale v případě odhlášení, by vás systém odhlásil opět ze všech termínů.


ZÁVĚR

Veškeré rezervace budou na jednom místě, budete mít přehled o tom na které dny jste přihlášeni a věřím, že i odhlašování bude probíhat lépe než doposud a pokud si nebudete na 100% jisti, že trénink stihnete rovnou se prosím odhlaste včas, náhradníci nebudou muset čekat do poslední chvíle a vy nebudete ve stresu, že nestíháte.


Samozřejmě to bude chtít nějaký čas, než si každý zvykne na tento systém přihlašování, takže pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady napište mi, nebo zavolejte a já vám s rezervací rád pomůžu.


5 zobrazení